Klarnet Kursu

Batı kökenli üflemeli çalgılardan olan klarnet, ülkemizde en çok bilinen ve tercih edilen enstrümandır. Klarnet; Bek, Barel, Üst gövde, Alt gövde ve Pavillon olmak üzere beş parçadan oluşan bir müzik aletidir. Neredeyse diğer tüm enstrümanlarla kaynaşabilen bu çalgının bütün özelliklerini öğrenmek ve profesyonel olarak çalmak isteyen herkes klarnet atölyelerimize davetlidir. Klarnet hakkında tüm detaylar ve teknik bilgiler kurs süreci boyunca uzman eğitmenlerimizce verilmektedir.

Klarnet Atölyesi Süresi ve Atölye Özellikleri

Klarnet, birçok teknik bilgi ve beceriyi gerektiren bir enstrüman olması nedeniyle kurs süreci de bu eğitimlere göre değişiklik göstermektedir. Klarnet atölyesi talebinde bulunan kişilerin, klarnet hakkındaki bilgileri ve önceki eğitimleri doğrultusunda en uygun kurs planı hazırlanarak, kus süreside bu planda belirlenmektedir. Klarnet atölyemizin kapsamında, öncelikle nota bilgisi olmak üzere solfej ve armoni ile kapsam genişletilerek eğitim verilmektedir. Deneyimli eğitmenlerimizin gözetiminde, klarnet hakkında tüm detaylara ve en iyi ses kalitesine ulaşmanızı sağlamak kursumuzun temel hedefidir. Klarnet eğitiminizi tamamladıktan sonra profesyonel müzik kariyerinize hemen başlayabilmeniz mümkündür. 

Göksel Kabacı

Klarnet Atölyesi Göksel Kabacı tarafından haftada bir gün bir saat olarak verilmektedir. Atölyeler hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenebilmektedir.