Ud Atölyesi

Ud, doğu kökenli, özellikle Arap ve Ortadoğu coğrafyasında bir hayli yaygın bir enstrümandır.  Bu müzik aleti, büyüleyici bir ses aralığına sahip olduğu için kapsamlı bir eğitim ve ud çalma metotları mutlaka uzman kişilerce öğretilmelidir. Müzik atölyelerimizde verilen ud atölyesi, deneyimli üstatların bizzat kendilerince ya da onların yetiştirdiği kişilerce verilmektedir. Kurslarımızda verilen ud eğitimlerinin kapsamı ve derinliği tamamen öğrencilerin isteği doğrultusunda belirlemektedir. Profesyonel bir ud sanatçısı yani udi olmak isteyen kişilere eğitimlerimiz birebir olarak verilmektedir.

Temel Ud Eğitimi

Ud, perdesiz özelliğe sahip bir enstrüman olmasından dolayı, kurslarımız oldukça geniş kapsamlı ve uzun süreli olabilmektedir. Ud atölyesi ve ek çalışmalarda öğrenilen tüm teknik ve teorilerin düzenli tekrar edilmesi ve çalışılması ud çalmayı öğrenmek için büyük önem taşımaktadır. Kursa başlama amacınız doğrultusunda herkes için farklı bir eğitim programı hazırlanır. Sanat okulları için hazırlananlar ya da profesyonelleşmek isteyenlere derinlemesine eğitim verilirken, hobi amaçlı kurslarımıza katılanlara daha temel eğitimler verilmektedir. Uygun fiyat avantajları ve profesyonel ud kursu hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.  

Ud Kursu TRT İstanbul Radyo Sanatçısı, Bestekar ve Koro Şefi Ferhat Ersoy tarafından verilmektedir. Kurslar bireysel ve grup şeklinde haftada bir gün bir saat süreyle verilmektedir.