FAMİ Musiki ve Sanat Derneği THM İstanbul Korosu Şef Sn.Nursaç Doğanışık yönetiminde ve İkrami Özturan’ın sunumuyla 15 Haziran 2023 Perşembe günü saat 20:00’de, Kadıköy Belediyesi Evlendirme Daire’sinde “Solistler Geçidi Özel Konseri” icra edecektir. Konserimize tüm sanatseverlerin teşriflerini bekliyoruz. Konserimiz halka açık ve ücretsizdir.

FAMİ MSD yönetiminde birbirinden değerli hocaları ve sanatçıları bir araya getirdiğimiz ve çok kıymetli sahne tecrübelerini paylaşacakları 12 haftalık Solist Sahne Eğitimi Atölyesi (Sahne ve kayıt için teknikler)’nin ikincisi 01 Nisan 2023 günü başlıyor.

Atölye her cumartesi 13.00-15.00 saatleri arasında (+3 Pazar günü) icra edilecek olup 12. hafta katılımcılara katılım belgesi sunulacaktır.

Erken kayıt avantajını, konservatuvar ve müzik bölümü öğrencileri için sağlanan özel avantajı kaçırmayınız.

Bilgi ve kayıt için lütfen

0533 139 09 59 ‘u arayınız.

FAMİ MSD yönetiminde yepyeni bir proje…

Birbirinden değerli hocaları ve sanatçıları bir araya getirdiğimiz ve çok kıymetli sahne tecrübelerini paylaşacakları 12 haftalık Solist Sahne Eğitimi Atölyesi (Sahne ve kayıt için teknikler) 03 Aralık 2022 günü başlıyor.

Atölye her cumartesi 14.00-16.00 saatleri arasında icra edilecek olup 12. hafta katılımcılara katılım belgesi sunulacaktır.

Erken kayıt avantajını, konservatuvar ve müzik bölümü öğrencileri için sağlanan özel avantajı kaçırmayınız.

Bilgi ve kayıt için lütfen 0533 139 09 59

Mustafa Sağyaşar

Yücel Paşmakçı

AYŞE TAŞ Resmi Sayfası

Soner Özbilen

Yıldırım Bekçi

Nursaç Doğanışık

Armağan Elçi

Erdal Erzincan

Mercan Erzincan

Melda Kuyucu Kılıç

Nazire Savran

Ferhat Ersoy

İkrami Özturan

Turhan Taşan

FAMİ Musiki ve Sanat Derneği TSM İstanbul Korosu Şef Ayşe Taş yönetiminde ve İkrami Özturan’ın sunumuyla 26 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 19:30’da, Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde “Öğretmenler Günü Özel Konseri” icra edecektir. Konserimize tüm öğretmenlerin ve sanatseverlerin teşriflerini bekliyoruz.