FAMİ Musiki ve Sanat Derneği TSM Gaziantep Korosu Şef Ayşe Taş yönetiminde ve İkrami Özturan’ın sunumuyla 05 Mart 2022 Cumartesi günü saat 19:30’da, Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde “Yeni Yıl Konseri” icra edecektir.
Konserimize tüm Gazianteplilerin teşriflerini bekliyoruz.

FAMİ Musiki ve Sanat Derneği THM Gaziantep Korosu Şef Nursaç Doğanışık yönetiminde ve İkrami Özturan’ın sunumuyla 26 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 19:30’da, Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde “Öyküleriyle Türküler” Konseri icra edecektir.
Konserimize tüm Gazianteplilerin teşriflerini bekliyoruz.

FAMİ Musiki ve Sanat Derneği tarafından düzenlenen Nursaç Doğanışık’ın sahne alacağı “Türküleri Gelin Birlikte Söyleyelim” Konser & Sohbet programı 11 Şubat 2022 Cuma günü saat 21.00’de netaART Güzel Sanatlar A. Yekta Kölemenoğlu Sahnesinde icra edilecektir.Konser & Sohbet programına katılım ve ayrıntılı bilgi için 0543 268 61 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık çalışanlarına teşekkür etmek maksadıyla hazırladığımız ve icra ettiğimiz konser ardında güzel duygular bıraktı. Pandemi döneminde kurulan ve çalışmalarını online olarak yerine getiren Sayın @Nursaç Doğanışık yönetimindeki THM korosuyla, Sayın @Ferhat Ersoy yönetimindeki TSM korosu büyük beğeni topladı. Birinci bölümde pandemi döneminin yaşattıkları lirik bir anlatımla seyircilere yeniden yaşatılırken koro ve solistler içeriğe uygun türkülerle konuklara duygu seli yaşattılar. İkinci bölümde Suzinak makamında bir faslı müteakip çeşitli makamlarda İstanbul temalı şarkılar seslendirildi. Gecenin onur konuklarından @Türk Hemşireler Derneği İstanbul Şube Başkanı Prof. Dr. Sayın Aytolan Yıldırım bir konuşmayla FAMi MSD’ye bu özel gece için teşekkür etti. Diğer onur konuklarından İstanbul Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Sayın @Pınar Saip, Ankara’ya yapılan beyaz yürüyüş nedeniyle katılamazken gönderdiği özel mektupla gecenin anlamının ve öneminin altını çizerek teşekkür etti. Gecenin diğer onur konuğu İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün maalesef temsil edilemediği gecede Avukat Celal Ülgen, yaptığı konuşma ve okuduğu “Yeşerecek umudun gülü” şiiriyle yüksek beğeni kazandı.
TSM İstanbul Korosu Eski Şefi @Yıldırım Bekçi ile özlem giderildi ve bir şarkıyla geceye renk kattı. Gecenin finalinde usta sanatçı @Mustafa Sağyaşar ve @Serap Kuzey bir düetle geceye imza attılar.
Sağlık çalışanlarımıza bir kez daha minnet duygusuyla şükranlarımızı sunuyoruz.
Konsere emeği geçen tüm sazende, hanende, yönetici ve idarecilerle, değerli şeflerimize, @Senem Örgen ve @Oben Özkal nezdinde Ataşehir Belediyesi personeline, deklanşörün ardındaki isim @Şenol Ürek’e, teşrifleriyle bizleri onurlandıran Onur üyemiz @Ahmet Yekta Kölemenoğlu, @Atilla Yelken, @Ercan Akın, @Burhan Atik, @Füsun Batum, @Erdal Cevizli, @Sami Derintuna, @Ayhan Gedik, @Soner Özbilen, Nedim Saatçioğlu, @Arzu Subakan Saatçi, @Elif Ömürlü Uyar, @Hüsnü Üstün, @Bora Serdar, @Erdinç Yetkin, @Ziya Kara, @Ramazan Bulut, @Yusuf Yazgan, @Vedat Başaran, @Haşim Bayırbaş, @Ahmet Taha Alper ve diğer konuklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. “Her şeye rağmen sanat” diyerek pandemide de var olma ve farklı işler üretme çabamızı sürdüreceğiz. 

FAMİ MSD GAZİANTEP THM Koromuz, dün koristlerimize verilen kokteyl sonrası Sn. Nursaç Doganısık şefliğinde çalışmalarına başladı.Koro müdiremiz Sn. Şenay Yılmaz ve yardımcısı Sn.Murat Yılmaz’ın açılış konuşmalarından sonra koristlerimiz, ilk çalışmalarını büyük heyecan ve keyifle yaptılar. Kayıtlarımız devam etmektedir.