En büyük,en anlamlı bayramlarımızdan biri olan 19 Mayıs’ın 101. Yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ve bizler yine evlerimizde özgürlüğümüzden yoksun şekilde günleri sayarak, yüreğimizde dostlarımızla kavuşma anları için özlemlerimizi biriktiriyoruz.

FAMİ Ailesi olarak, mili mücadelemizin ilk adımının atıldığı, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün coşkusunu elimizden geldiğince, dilimizin döndüğünce evlerimizden, çeşitli şehirlerden sizlere aktaralım, gönüllerinize dokunalım istedik, ulaşabildiğimiz her yürekle, ama tek nefesle…

Tıpkı bir ulusun yeniden doğuşunun başladığı günlerdeki gibi yine birlik ve beraberlik duygularımızla; Atamızı , bu uğurda canlarını veren şehitlerimizi yad edelim ve en kıymetlilerimiz olan geleceğimizin bekçileri gençlerimize o sevinci, bağlılığı, minneti müzik yoluyla, coşkuyla, inançla, gururla aktaralım istedik..

Sarı saçlı, mavi gözlü ulu önderin, kurtuluş yolunda attığı ilk adımın 101. Yılını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere özgürlük ve bağımsızlık yolundaki tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>